VOX Staklokeramički šporet CHT6000W
Stara cena: 38,533.00 RSD
35,030.00 RSD
*Cena za gotovinsko plaćanje
ili poručite telefonom na broj
011/2330-100
EAN: 8606019604356 Kategorija: Oznaka:
Opis
Vox šporet CHT6000W
Samostojeći električni šporet sa staklokeramičkom pločom
Boja: bela
Širina: 60 cm
Energetska klasa: A
Ukupna električna snaga: 8600 W
Mehanička kontrola
4 grejne zone:
– 145 mm, 1200 W
– 145 mm, 1200 W
– 180 mm, 1800 W
– 180 mm, 1800 W
Rerna:
– tip rerne: električna
– zapremina rerne: 69 l
– broj funkcija rerne: 8
– defrost funkcija
– funkcija ventilatora
– funkcija duplog grila sa ventilatorom
– funkcija statičkog pečenja
– funkcija donjeg grejača sa ventilatorom
– funkcija bržeg roštiljanja
– Anti-Tilting oprema
– EasyFix nosači za pleh
– tajmer: mehanički
– termostat
– gornji grejni element: 1200 W
– donji grejni element: 1100 W
– električni grill: 1400 W
– električni dupli grill grejač: 2600 W
– indeks energetske efikasnosti – standardni: 103,6
– indeks energetske efikasnosti – sa ventilatorom: 95,3
– potrošnja električne energije – standardna: 0,87 kWh/ciklus
– potrošnja električne energije – sa ventilatorom: 0,8 kWh/ciklus
– svetlo unutar rerne
– uklonjiva vrata rerne
Gratis strujni kabl
Pribor:
– hromirana rešetka
– plitki pleh za pečenje
– duboki pleh za pečenje
Dubina sa otvorenim vratima: 1050 mm
Dimenzije (VxŠxD): 850 x 600 x 600 mm
Dimenzije pakovanja: 922 x 645 x 684 mm